Frank Bold Advisory

Jsme přední česká konzultační firma zaměřená na ESG a Public Relations. V rámci expertní skupiny Frank Bold jsme součástí mezinárodního týmu více než sto odborníků s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě, Bruselu a Krakově. Právní expertízu propojujeme s poradenstvím v oblasti zelených financí a ESG, energetiky, public affairs a službami v PR a marketingu.

Měníme svět odpovědným podnikáním

O ESG dnes mluví každý, ale v expertní skupině Frank Bold se tématu odpovědného podnikání a nefinančnímu reportingu autenticky věnujeme od našeho vzniku více než 10 let.

Jako jediní konzultanti z Česka věnující se ESG máme pobočku přímo v Bruselu. Působíme v evropských institucích, kde se naši právníci podílejí na tvorbě balíčku legislativy k reportingu udržitelnosti a EU taxonomie. 

Tvoříme a schvalujeme evropské ESG standardy jako členové Sustainability Reporting Board EFRAG.

Stavíme na dlouholeté zkušenosti

Pohybujeme se v oblasti udržitelného stavitelství a energetiky, spolupracujeme s developery, nemovitostními fondy a energetickými společnostmi. 

Zajistíme orientaci jak v právní, tak i technické části problematiky ESG, zejména pokud jde o měnící se požadavky na energetickou náročnost a další parametry budov. 

Díky našemu know-how klientům pomáháme také v oblasti oborově specializované komunikace, event managamentu a marketingu.

Děláme velké věci, pracujeme se světovými leadery

Celkem jsme analyzovali více než 1500 ESG reportů evropských korporací. O naší práci psala světová média jako New York Times.

Vydáváme mezinárodní podcast Frankly Speaking o odpovědném podnikání. Novinky v ESG a reportingu v něm probíráme se světovými leadery v této oblasti.

Vedeme iniciativu Alliance for Corporate Transparency, která sdružuje 20 předních organizací věnujících se reportingu o udržitelnosti a jeho reformě na úrovni EU. V alianci jsme zveřejnili největší evropský výzkum tisíce korporací, abychom získali objektivní data o kvalitě reportingu.

Připravili jsme jako první v Evropě unikátní ESG Reporting Guidelines

Zorientovat se v pravidlech evropského reportingu o udržitelnosti pomáhá firmám unikátní návod, který jsme ve spolupráci s Deloitte vyvinuli pro Burzu cenných papírů Praha a Evropskou banku pro obnovu a rozvoj.

ESG Reporting Guidelines, které si můžete zdarma stáhnout, poskytují ucelený přehled evropské legislativy v oblasti udržitelnosti, popisují základní principy EU standardů a jasně vymezují informace, které budou muset firmy povinně zveřejňovat.

Nechte se provést

Naši klienti

Náš tým

Filip Gregor

Vedoucí ESG týmu

Martin Fadrný

Právník a senior konzultant

David Janků

Reporting konzultant

Olga Kurda

Reporting konzultant

Hana Varmužová

Reporting konzultant

Martina Vidová

PR account manager

Stahujte praktické ESG Guidelines a videokurz

Prošli jsme stovky stran právních a technických dokumentů k tématu ESG reportingu a CSRD. Zaregistrujte se a pošleme Vám unikátní ESG Reporting Guidelines, sadu praktických materiálů k EU legislative včetně due diligence a e-book Bold Future. Chcete vědět víc? Kupte si záznamy z našich praktických workshopů o ESG, CSRD a EU taxonomii.

Články

Všechny články

Jsme součástí expertní skupiny
Frank Bold
Copyright © 2023 Frank Bold

Přihlásit se k odběru newsletteru