Frank Bold Advisory

Jsme součástí expertní skupiny Frank Bold sdružující mezinárodní tým více než sto odborníků s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě, Bruselu a Krakově. Právní expertízu propojujeme s poradenstvím v oblasti zelených financí a ESG, energetiky, public affairs a službami v public relations.

Měníme svět odpovědným podnikáním

O ESG dnes mluví každý, ale v expertní skupině Frank Bold se tématu odpovědného podnikání a nefinančnímu reportingu autenticky věnujeme od našeho vzniku více než 10 let. Jako jediní konzultanti z Česka věnující se ESG, máme pobočku přímo v Bruselu.

Působíme přímo v evropských institucích, kde se naši právníci podílejí na tvorbě balíčku legislativy k reportingu udržitelnosti a EU taxonomie. 

Stavíme na dlouholeté zkušenosti v oblasti udržitelného stavitelství a energetiky, spolupracujeme s developery, nemovitostními fondy a energetickými společnostmi. Zajistíme orientaci jak v právní, tak i technické části problematiky ESG, zejména pokud jde o měnící se požadavky na energetickou náročnost a další parametry budov. Díky našemu know-how klientům pomáháme také v oblasti oborově specializované komunikace, PR a marketingu.

Celkem jsme analyzovali více než 1500 ESG reportů evropských korporací. O naší práci psala světová média jako New York Times.

Zkušenosti máme také z vedení iniciativy Alliance for Corporate Transparency, která sdružuje 20 předních organizací věnujících se reportingu o udržitelnosti a jeho reformě na úrovni EU. V rámci Alliance jsme analyzovali data o udržitelnosti a zveřejnili největší evropský výzkum tisíce korporací, abychom získali objektivní data o kvalitě reportingu.

Provozujeme anglický podcast Frankly Speaking o odpovědném podnikání. Novinky v ESG a reportingu v něm probíráme se světovými leadery v této oblasti.

Obraťe se na nás

Stáhněte si e-booky o ESG nebo si kupte videokurz

Prošli jsme stovky stran právních a technických dokumentů k tématu ESG reportingu a CSRD. Zaregistrujte se, pošleme vám praktické shrnutí a e-book Bold future o odpovědném podnikání.

Chcete vědět víc? Kupte si záznam z praktických workshopů o ESG, CSRD a EU taxonomii.

Stáhnout e-booky
Koupit videokurz