Frank Bold zve na konferenci Bold Future: Udržitelností k efektivnímu byznysu

Po úspěšné sérii webinářů Bold Future pořádá expertní skupina Frank Bold společně se Změnou k lepšímu, Českou radou pro šetrné budovy a Hero & Outlaw celodenní, prakticky zaměřenou konferenci s unikátním know-how pro český byznys a samosprávy. Srdečně zveme 25. října do pražské Spojky Karlín.
Společně s desítkami špičkových řečníků budeme mluvit o ESG reportingu pro firmy v praxi, energetických řešeních pro podnikatele i samosprávy a trendech v udržitelném stavitelství a správě měst s ohledem na aktuální energetickou a surovinovou krizi.
Debata o udržitelnosti a efektivitě byznysu je ve skutečnosti i diskusí o budoucnosti naší země. Buďte u toho!

Zapište si do kalendáře

  • 25. října  2022
  • Spojka Karlín, Praha
KOUPIT EARLY BIRD VSTUPENKY

Mezi potvrzenými řečníky konference jsou:

  • Věra Jourová, eurokomisařka
  • Mikuláš Bek, ministr pro evropské záležitosti
  • Radek Špicar, Svazu průmyslu a dopravy
  • Pavel Franc, Frank Bold  
Nenechte si ujít událost letošního podzimu! V roce 2021 se webinářů Bold Future na téma udržitelného stavitelství a energetiky zúčastnilo přes 80 odborníků a 1 000 diváků.

Letos Vás na jednom místě čeká

Více než 30 speakerů
  • V dopolední části vysvětlí zástupci top firem ve svých oborech, jak jim udržitelnosti pomáhá využít krizi jako příležitost.
Výběr z 6 praktických workshopů
  • V odpolední části proběhne 6 praktických workshopů ve 3 tematických liniích s případovými studiemi, debatami a doporučeními pro firemní praxi.
VÍCE NA WEBU BOLD FUTURE

Stáhněte si praktický manuál k ESG

Prošli jsme za vás stovky stran právních a technických dokumentů k tématu ESG. Zaregistrujte se a my vám pošleme praktické shrnutí. Dostanete také materiál a záznam školení k ESG due diligence a budeme vás informovat o dalších novinkách.

Zaregistrujte se
S ČÍM VÁM POMŮŽEME

Chcete být při získávání kapitálu úspěšní?

Je třeba začít přizpůsobovat své podnikání a sbírat a zpracovávat data už teď. S naší expertízou v oblasti ESG a zeleném financování budete připravení dříve než konkurence.

ESG rating

ESG rating

Nemovitostním fondům pomůžeme k novým investicím. Usnadníme vám proces přechodu vašeho portfolia do nového standardu zeleného fondu.

Více informací

Zelené financování

Developerskou společnost připravíme na zelené financování. Pomůžeme vám přehledně identifikovat, jak budou banky hodnotit vaše projekty.

Více informací
Zelené dluhopisy - zajistíme celou emisi dluhopisů.

Zelené dluhopisy

Zelené dluhopisy umožňují zisk většího kapitálu s  dlouhodobější návratností. Zajistíme vám celou emisi dluhopisů, včetně emise s prospektem a její propagaci.

Více informací