ESG Akademie přináší základní přehled nových požadavků pro byznys

Zorientovat se v otázkách ESG a související legislativě a vysvětlit, jak mají téma firmy prakticky pojmout má za cíl ESG Akademie, kterou na začátku června spustila Změna k lepšímu, jejíž členem je i Frank Bold. Akademie se zaměřuje především na malé a střední podniky. 
Kromě teoretických rad v tomto videokurzu firmy dostanou i příklady dobré praxe a praktické tipy. Ve dvou částech se setkají i s expertem na problematiku ESG, Filipem Gregorem, který se ve Frank Bold tématu věnuje více než deset let.
Filip Gregor vysvětlí, jak poznat, která ESG témata jsou pro konkrétní firmu podstatná. Současně představí EU standardy, které zásadní témata popisují. V příspěvku v placené části akademie popíše, jak reportovat o lidských právech a dopadech na společnost.

Řešíte zelené financování?

Zajistíme, aby Vaše projekty odpovídaly standardům EU taxonomie, a nastavíme efektivní reporting informací o udržitelnosti vaší společnosti.
Obraťte se na nás

Stáhněte si praktický manuál k ESG

Prošli jsme za vás stovky stran právních a technických dokumentů k tématu ESG. Zaregistrujte se a my vám pošleme praktické shrnutí. Dostanete také materiál a záznam školení k ESG due diligence a budeme vás informovat o dalších novinkách.

Zaregistrujte se

Naše služby