PR, marketing a event management

Zaměřujeme se na náročná témata. Odborné věci vysvětlíme tak, aby jim všichni rozuměli.

PR konzultace a strategie

 • Nenecháme Vás tápat ve slepé uličce. Detailně poznáme Váš projekt nebo Vaši kauzu a poradíme vám, jak ji efektivně komunikovat a jaké zvolit nástroje. Nastavíme PR strategii, kterou přímo zrealizujeme nebo zajistíme další subdodavatele.

Komunikace pro CSR a ESG

 • Chcete, aby Vaši klienti a obchodní partneři viděli, jak přecházíte na zelenou? Uchopte novou evropskou legislativu o ESG, taxonomii a Green Deal jako marketingovou příležitost. Pomůžeme Vám změny srozumitelně odkomunikovat relevantním cílovým skupinám i veřejnosti. Váš ESG report převedeme do vizuálně a komunikačně atraktivní a srozumitelné podoby.

Media relations

 • Chcete, aby se o Vašem projektu mluvilo? Navrhneme pro Vás vhodnou mediální strategii, připravíme media kit (tiskovou zprávu, články, fotografie, vizualizace), vybereme a oslovíme relevantní média, výhodně nakoupíme mediální prostor.

Event management

 • Postaráme se o workshop, webinář nebo konferenci od A do Z. Kompletně zajistíme organizaci, propagaci a realizaci jakýchkoliv eventů pro představení Vašeho projektu nebo produktů. Uspořádáme uzavřený kulatý stůl pro stakeholdery i velkou přednášku pro veřejnost tak, aby zapadaly do cílů Vaší komunikační strategie.

Social media

 • Sociální sítě Vám nebudou brát čas, budou Vám pomáhat komunikovat efektivně se správným publikem. Vyřešíme pro Vás založení, nastavení i následný management stránek či komunit na sociálních sítích včetně správa reklam tak, aby byly skutečným přínosem pro Váš záměr.

Proč s námi?

 • Orientujeme se v právu, developmentu, energetice a udržitelnosti. 
 • Dlouhodobě se věnujeme tématům, jako je udržitelné stavitelství, územní plánování, posuzování vlivů na životní prostředí (EIA), tématům spojeným Green Deal, jak je ESG, EU Taxonomie a CSR.
 • Máme širokou síť oborových kontaktů.
 • Těžíme ze zázemí mezinárodní expertní skupiny Frank Bold, ve které působí více než stovka právníků, konzultantů a lobbistů. 
 • Rychle pochopíme podstatu Vašich záměrů.
 • Naši PR a marketingoví specialisté mají odborný přesah do dalších oborů a když něco neví, zeptají se předních expertů ve vedlejší kanceláři.

Naši klienti

Vysvětlujeme Vaše projekty tak, aby jim všichni rozuměli

S řadou měst včetně Brna nebo Prahy jsme stakeholderům i veřejnosti objasnili přínosy Zásad pro spolupráci s investory. Město Jihlava se díky pozitivní medializaci a populárním eventům etablovalo jako průkopník ve spolupráci se soukromým sektorem.

Pracujeme na Vaší reputaci v oboru

Pro expertní skupinu Frank Bold jsme uspořádali sérii webinářů Bold Future o udržitelném stavitelství a energetice. Podařilo se zapojit desítky odborných partnerů a zajistit více než 1000 registrovaných účastníků z oboru.

Budujeme Váš pozitivní mediální obraz

Pomáháme developerským a investičním společnostem vysvětlovat přínosy jejich udržitelných projektů pro místní komunity, životní prostředí i pro rozvoj infrastruktury. Bude Vás slyšet.

Bojujeme za Vaše práva

Se samosprávami, firmami i jednotlivci pracujeme na kauzách, které potřebují získat veřejnou a politickou podporu. Pracujeme přímo v terénu i ve virtuálním prostoru.

Frank Bold naší firmě pomáhají být vidět v médiích a držet krok s moderní dobou. Snažíme se být našim klientům co nejblíže, a to se nám i díky sociálním sítím daří.

Tomáš Kaláb, ředitel developerské společnosti Kaláb

Stáhněte si praktický manuál k ESG

Prošli jsme za vás stovky stran právních a technických dokumentů k tématu ESG. Zaregistrujte se a my vám pošleme praktické shrnutí. Dostanete také materiál a záznam školení k ESG due diligence a budeme vás informovat o dalších novinkách.

Zaregistrujte se